קידום אתרים מחיר – מחירון מלא ומעודכן

 14/10/2023

מחירון קידום אתרים

חבילת קידום האתרים:
המחיר:
קידום אתרים בסיסי
2,500 ₪ – 3,000 ₪
קידום אתרים מקיף
3,000 ₪ – 4,500 ₪
קידום אתרים פרימיום
4,500 ₪ – 9,000 ₪

נציין שהעלות (₪) משתנה בגלל כמות הזמן, המשאבים ואנשי הצוות שעובדים עבור קידום האתר, ככל שהאתר מצריך יותר משאבים כך המחיר עבור הקידום שלו יהיה גבוה יותר.

קידום אתרים הפך לכלי חיוני להצלחת עסקים בעידן הטכנולוגיה המתקדמת. כדי להתמודד עם התחרות ולפתח את העסק שלכם בצורה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם, עליכם להבין את עלויות עבור קידום אתרים ולבנות תכניות המותאמות לעסק שלכם.

קידום אתרים מספק יתרונות רבים עבור עסקים מכל סוג. בעזרתו, ניתן להגיע ביעילות גבוהה לקהל היעד שלכם באופן ממוקד וליצור קשר עם לקוחות חדשים. קידום אתרים אורגני (seo) מספק כלים רבים למדידת התוצאות ולניתוח הנתונים, מה שמאפשר לכם לפעול בצורה מדויקת ולשפר את דרכי האינטרקציה והשיווק שלכם למשתמשים והגולשים ברחבי הרשת. בנוסף, קידום אתרים מציע את אסטרטגיית השיווק החזקה והעוצמתית ביותר שיש היום בשוק, בגלל שהוא עובד על לידים חמים ולכן זו אסטרטגיית השיווק הממירה ביותר כיום!

אז אם שואלים את עצמכם מה המחיר של קידום אתרים בגוגל SEO? ומחפשים בגוגל קידום אתרים מחיר, המאמר הזה יעשה לכם סדר בשאלה.

מחירון קידום אתרים - מה המחיר של קידום אתרים בגוגל?
מחירון קידום אתרים - מה המחיר של קידום אתרים בגוגל?

לפי מה נקבע המחיר לקידום אתרים?

ניתן לומר שהמחיר עבור קידום אתרים הוא בין 2,500 ₪ – 9,000 ₪ 

 זה משתנה לפי מגוון פרמטרים:

  • הניסיון והמקצועיות של חברת הקידום.
  • התוצאות שהביא המקדם בעבר.
  • כמות ההשקעה והמשאבים.

אלו הם הפרמטרים העייקרים שקובעים את המחיר עבור קידום אתרים.

החשיבות של בחירת מקדם אתרים מקצועי

אם תחפשו בגוגל "מקדם אתרים זול" או "מחיר קידום אתרים" יקפצו לכם המון תוצאות והמון מקדמים בתחילת הדרך שמציעים מחירים זולים כמו 500 ₪, 1000₪ ו1500 עבור שירותי קידום אתרים, שימו לב להיזהר מבחירת מקדם אתרים זול וחסר ניסיון, לפעמים הניסיון לחסוך בכסף עולה במחיר גדול מאוד לאתר שלכם, יש פעמים שהמחיר הוא גדול מידי ולא יהיה ניתן להחזיר את מה שהיה. שימו לב שאתם לא הולכים רק בעקבות המחיר אלא מתחייסים גם לפרמטרים כמו מקצועיות, ניסיון בתחום הSEO.

מקדם אתרים מומלץ ידע לקדם את האתר שלכם במקצועיות בצורה ואיכותית, לא יעשה שימוש בchatgpgt לקידום אתרים, לא יעשה מניפולציות לגוגל ויפעל לפי ההנחיות של גוגל בצורה הקפדנית, "הכשרה" והטובה ביותר.

מחיר קידום אתרים זול

קידום אתרים שנחשב זול ולא איכותי
המחיר:
קידום אתרים ממש על הפנים
500 ₪ – מחיר חודשי
קידום אתרים על הפנים
1,000 ₪ מחיר חודשי
קידום אתרים על הפנים+
1,000 ₪ – 1,500 ₪ מחיר חודשי

מכיוון שהמחיר כל כך זול המקדם אתרים לא באמת יכול להשקיע באתר ולתת מעצמו מעבר, זה הסיבה שהרבה מקדמי אתרים זולים טוענים שהקידום לוקח הרבה מאוד זמן כי כמות ההשקעה שלהם על האתר היא מאוד קטנה ומינימאלית בחודש!!! 

אי אפשר באמת לתת את הלב והנשמה בסכומים ובמחירים האלה אז לפעמים שלוקחים קידום אתרים בזול זה עולה ביוקר ועלול גם לפגוע באתר לטווח הרחוק.

חישוב תשלום עבור קידום אתרים

כבעלי עסקים, חשוב שתדעו שישנן מספר דרכים לחשב תשלום עבור שירותי קידום בגוגל לאתרים SEO:

שיטות תשלום עבור קידום אתרים
שיטות תשלום עבור קידום אתרים

תשלום לפי שעה

בשיטה זו חברת קידום אתרים מציעה את שירותיה לפי שעה והכל תלוי בזמני הפרויקט – לא ניתן לקבוע מראש את מחיר השירות (seo), אלא רק בסופו. אם אתם חוששים שמאחר והייתם רוצים לעבור תהליך ארוך העלויות עשויות להיות גבוהות למדיי בשיטה זו, מומלץ לשכור שירותי ייעוץ לקידום אתרים SEO בלבד ולפעול בדרכים אחרות.

מחיר קידום אתרים לפי שעה: 250 ₪ – 500 ₪

ריטיינר חודשי

בשיטה זו בעל העסק וחברת קידום אתרים קובעים על תקציב חודשי מראש, אשר ישולם במשך תקופה שהוגדרה מראש או כל עוד בעל העסק מעוניין להמשיך בתהליך. מומלץ לפעול בשיטה זו כשרוצים לקדם אתרים בצורה איכותית ולאורך זמן.

מחיר קידום אתרים בחודש: 2,500  – 9,000 

תשלום לפי פרויקט

בשיטה זו משלמים למקדם אתרים/חברה לקידום אתרים עבור פרויקט ספציפי ולרוב חד פעמי שבעל העסק ירצה לבצע, לדוגמה קידום לגבי מילת חיפוש מסוימת, כתיבת תוכן לקידום אתרים SEO או בניית קישורים לקידום אתרים בגוגל. כמובן שהמחיר יהיה תלוי בסוג הפרויקט, גודלו ואיכותו.

מחיר קידום אתרים לפי פרוייקט: 3,000 – 15,000 

שיטת תשלום עבור קידום אתרים
המחיר:
מחיר קידום אתרים לפי שעה
250 ₪ – 500 ₪ מחיר לשעה
מחיר קידום אתרים חודשי
2,500 ₪ – 9,000 ₪ מחיר חודשי (תלוי בגודל האתר)
מחיר קידום אתרים לפי פרויקט
3,000 ₪ – 15,000 ₪ תלוי בפרויקט
למה חשוב לבחור חברת קידום אתרים טובה
למה חשוב לבחור חברת קידום אתרים טובה

למה חשוב לעשות קידום אתרים בצורה מקצועית ואיכותית?

כפי שציינו, קידום אתרים אורגני בגוגל SEO הוא כלי אסטרטגי חיוני עבור עסקים מכל סוג. לקידום אתרים SEO יש פוטנציאל עצום והוא יכול להרים את העסק שלכם ולעזור לו לגדול, להתפתח ולהתרחב. כדי שכל הדברים האלה יקרו חשוב לבצע קידום אורגני SEO בצורה מקצועית ואיכותית. מה זה כולל? מעקב צמוד אחר התוצאות והמדדים שלכם ברשתות השונות, לבצע אופטימיזציה בהתאם לשינויים בקרב קהל היעד והמתחרים שלכם, להקפיד על עיצוב תוכן מזמין וייחודי, לכתוב תוכן שירתק וישכנע את המשתמשים והרשימה עוד רחוקה מלהיגמר!

חשוב לזכור, תוצאות טובות עשויות לדרוש זמן, עליכם לשקול את ההשקעה בשיווק דיגיטלי וקידום אתרים כחלק מתהליך ארוך ומתמשך. תהליך זה כולל את חקר קהל היעד ולמידתו, בדיקת המתחרים שלכם, תכנון אסטרטגיות מדויקות, יישום הכלים הנכונים וכמובן מדידת התוצאות באופן סדיר ומעמיק. כך, תוכלו להבטיח שהעסק שלכם יתחיל לצעוד קדימה ובמסלול הנכון.

שורה תחתונה

המחיר של קידום אתרים הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך של פיתוח וקידום העסק שלכם. כדי להשיג תוצאות מרשימות ולעמוד בפני אתגרי התחרות, חשוב לבצע קידום אתרים אורגני SEO  בצורה מקצועית ואיכותית – דבר שנלווים אליו תקציבים בהתאם ליעדים והמטרות שהגדרתם לעצמכם ולעסק שלכם. יחד איתנו, תוכלו להשיג את התוצאות המקסימאליות מהקידום אתרים ולהתקדם בדרך להצלחת העסק שלכם.

איך אנחנו כל כך בטוחים שתקבלו את המחיר והתמורה הטובה ביותר לקידום אתרים אצלנו? בגלל כל התצואות המעולות שהבאנו ללקוחותינו בעבר.

למה לקחת אותנו (MindMark) לקידום אתרים שלכם?

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. כאן ב-MindMark ניגשים ישר לעשייה ומתחילים להטיס את העסק שלכם כמה שיותר גבוה וכמה שיותר רחוק. יחד עם צוות המומחים שלנו, תוכלו לעבור תהליך לקידום העסק שלכם בעולם קידום האתרים וכל מה שנשאר זה להמתין לשיחות ולפלאפונים שיגיעו.

שימו לב לבחור חברת קידום אתרים טובה! לפעמים הבחירה הזולה עולה ביוקר, בחרו בחברה בעל מוניטין עם יחס אישי וחם ומקצועיות.

אנו ממליצים לכם לבחור חברת קידום אתרים לפי התוצאות והאיכות ולא לפי המחיר.

אנחנו מתחייבים לתת מעצמנו את ה100% שלנו, האתר שלכם, ההצלחה עלינו. הצטרפנו אלינו ותאמו פגישה עוד היום!

שאלות נפוצות על מחירון קידום אתרים

ממש לא! לפעמים הבחירה במחיר הזול עולה ביוקר וזה עלול להיות מסוכן מאוד לאתר שלכם.

זה מצריך בדיקה.

רק לאחר בדיקת האתר, הערכת סדר גודל הפרוייקט, המשאבים והזמן נוכל לתת להגיד לכם מה המחיר עבור קידום האתר שלכם.

יש מגוון סיבות שמקדמי אתרים נותנים מחיר זול מאוד עבור השירות שלהם.

הראשונה שאותם מקדמים עובדים על כמות ולא איכות, הם שמים דגש על המון אתרים ולא על כמות מצומצת ואיכותית.

השנייה חוסר מקצועיות וניסיון – מקדם אתרים בתחילת הדרך לא יכול לגבות מחיר מלא עבור קידום האתר שלכם לכן הוא משתמש באתר כתיק עבודות, מנסה עליו כל מיני דברים, דברים שעלולים להיות מאוד מסוכנים שיכולו לגרום לבאן מגוגל.

מה היה לנו עד עכשיו

מי כתב את המחירון הזה?

היי, כאן נדב, מקדם אתרים, יזם, אוהב לרוץ והבעלים והמייסד של מיינדמארק.

את מיינדמארק פתחתי במטרה לעזור לבעלי עסקים, אני יודע שזה נשמע קלישאה אך עם יד הלב, זו הסיבה.

המטרה שלנו פשוטה וממוקדת והיא להטיס עסקים קדימה בעזרת קידום אתרים איכותי וברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק היום , אנו מתמחים בקידום אתרים בגוגל, ברוכים הבאים לחברת קידום אתרים שנותנת את כל הלב והנשמה.

ליצרת קשר, חייגו: 050-3320200

נדב.

נדב בונפד מקדם אתרים והבעלים של מיינדמארק
נדב בונפד מקדם אתרים והבעלים של מיינדמארק
Shape
Shape

פוסטים קשורים

תחזוקת אתרים
שיווק דיגיטלי

תחזוקת אתרים

צריכים תחזוקה לאתר שלכם? מצאתם את הכתובות הנכונה – אנו מספקים שירותי תחזוקת אתרים בישראל במחיר מצוין ובשירות איכות, עם תמיכה מלאה וללא פשרות!

קרא עוד »